Skip to content

KediKumlarimiziNasilUretiyoruz-Logo.png
Hem evde yaşayan kedi dostlarımıza hem de sahiplerine çok daha hijyenik ve çok daha konforlu bir ortam sunmak için, ileri teknoloji ile kullanıma hazır hale getirdiğimiz kedi kumlarımızı nasıl ürettiğimizi Genel Müdürümüz Fatih Ömür’ün samimi anlatımıyla sizlere sunuyoruz.
Videoyu oynat

Kedilerin Favorisi

İleri teknoloji ile kullanıma hazır hale getirdiğimiz kedi kumlarımız ile, hem evde yaşayan kedi dostlarımıza hem de sahiplerine çok daha hijyen ve çok daha konforlu bir ortam sunuyoruz.

HIZLI & GÜÇLÜ TOPAKLANMA

Dünyanın en kaliteli kalsiyum bentonit maden yataklarından üretilen kedi kumlarımız, kendi hacimlerinin 4-5 katı sıvı emme ve koku absorbasyonu özelliklerine sahiptir.

KOKUYU ETKİN HAPSETME

Kedi kumlarımız %100 doğal olup, kötü koku hapsetme seviyeleri %50’nin üzerindedir. %0,5 olan toz seviyemiz piyasadaki kumların çok altındadır.

%100 DOĞALLIK

Kumlarımızın ürün çeşitlendirmesi için kullanılan katkı maddelerinde bile organik ve doğal maddelerden yararlanıyoruz.

Super Premium Kedi Mamaları

Can dostlarımızın sağlıklı, zinde ve aktif bir yaşam sürebilmesi için gereksinim duyduğu tüm besin, vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir. İçeriğindeki prebiyotik liflerle bağışıklık sistemini destekler, sinidirimin optimize edilmesine yardımcı olur.

Özel tanecik yapısıyla tartar oluşumunun engellenmesine yardımcı olduğu gibi içeriğindeki Omega 3 ve Omega 6, sağlıklı bir deri ve kürk için çok önemli bir destek sağlar. 

Super Premium
Köpek Mamaları

VanDog Super Premium Köpek Maması Serisi, düşük tahıl içeriği ve yüksek protein miktarıyla son derece dengeli ve sağlıklı bir mamadır. Köpeğinizin genel sağlığını desteklemekle kalmaz aynı zamanda ideal kilosunu korumaya da yardımcı olur. 

VanDog ürün grubu kas, iskelet sistemi ve cildi beslerken içeriğindeki prebiyotikler sayesinde bağışıklık sistemine maksimum destek sağlar. Dostunuzun enerjisi de neşesi de hep yerinde kalır.

WBA-Odul

World Branding Forum tarafından düzenlenen World Branding Awards, Evcil Hayvan Temizliği ve Sağlığı kategorisinde Brand of the Year ödülü 2019-2020 ve 2021-2022 yıllarında iki kez üst üste VanCat’in oldu.

WBA-Logo